برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن برای سیستم عامل های مختلف موبایل، همگام با استاندارد های جهانی، مناسب برای تمامی تجارت های امروزی و یا اقشار متفاوت می باشد. تمامی این ویژگی های فنی را با یک استراتژی حرفه ای در طراحی اپلیکیشن آندروید و آیفون به تجارت شما ارائه می دهیم تا شاهد تاثیرات چشمگیری در رونق کسب و کار خود باشید.
تیم متخصص بخش برنامه نویسی نماسافت با سال ها تجربه در این زمینه، با استفاده از استانداردها و متد های روز دنیای برنامه نویسی امکان تولید, توسعه و پشتیبانی نرم افزار تحت موبایل شما را متناسب با شرایط تجارت شما فراهم می آورد. ارائه سرویس ها و خدمات تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به دیگر شرکت های حاضر و فعال در این زمینه بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار های تحت موبایل شما می شود. ما با برنامه نویسی اصولی و حرفه ای تجربه ی یک اپلیکشن کاربر پسند با ویژگی های یک تجارت حرفه ای را برای شما و کاربرانتان فراهم خواهیم کرد.mobile
با توجه به افزایش روز افزون آمار استفاده از تلفن های هوشمند و مهم تر از همه تلفن های تحت سیستم عامل های اندروید و آیفون اکنون زمان آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، مراکز تفریحی، بانک ها و … شعبه ای از تجارت خود را در گوشی های هوشمند اندرویدی یا آیفونی ایجاد کنند. در همین راستا امکانات دیگری که توسط شرکت های پرداخت آنلاین ایجاد شده است، درگاه های پرداختی مخصوص گوشی های هوشمند هستند, مانند درگاه بانک ملت ، بانک پارسیان و … که کاربرد های انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران بصورت آنلاین تلفن های همراه را میسر ساخته است. گروه نرم افزاری نماسافت ، جزوء پیشگامان در ارائه خدمات ساخت و برنامه نویسی اپلیکیشن های آندروید و آیفون می باشد.
نماسافت با رویکردی تاثیر گذار در جهت کاربردی سازی تلفن های همراه و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را ایجاد نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت زمان کوتاهی صنایع و کسب و کار های مختلف را جذب خود کرده و برای آنها راهکارهای تجاری مناسب سازمانی ارائه نماییم. جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن های همراه و تبلت های هوشمند است و گروه نرم افزاری نماسافت با عملکردی هوشمندانه پرچم دار این تغییر و تحول اساسی بوده و به صورت مداوم در حال بروز رسانی و افزایش دانش کارشناسان با تجربه خود در بخش برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل است تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد.
محصولات تولید شده در بخش برنامه نویسی موبایل نماسافت و رویکرد متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفن های هوشمند نشان دهنده و بیانگر این واقعیت است که تلفنهای هوشمند تنها ابزاری برای سرگرمی و تفریح نیست و آنها ابزار های قدرتمندی هستند که می توانیم از آن ها برای گسترش تجارت خود در جامعه استفاده کنیم. گروه نرم افزاری نماسافت این افتخار را دارد که با دانش بروز و جهانی همکاران خود در داخل مجموعۀ نماسافت از این تکنولوژی و ابزار ها در جهت افزایش خدمت رسانی به مشتریان خود استفاده کرده و اپلیکیشن هایی کامل و حرفه ای تولید نماید.
اگر شما نیز علاقمند به گسترش کاربرد این ابزار هستید؛ می‌توانید در این مسیر با ما همراه باشید.